Iskolánk tantestülete a 2017-2018-as tanévben 
  Név Végzettség Tanított tantárgy
1 Asztalos Ildikó tanító, vizuális nevelés műveltségi terület  2.c osztály
2 Bánhidi Andrea tanító, vizuális nevelés műveltségi terület  napközis nevelő
3 Bécsy András Bence előadóművész gitár
4 Bíróné Kasnya Ágnes pedagógia szakos nevelő, fejlesztő pedagógiai specializáció napközis nevelő, fejlesztés
5 Bolváriné Szántó Valéria tanító napközis nevelő
6 Boros Sándor trombitaművész-tanár furulya-trombita
7 Bottyán Renáta tanító napközis nevelő
8 Botzheimné Strack Emese német nemzetiségi tanító napközis nevelő
9 Csák Annamária tanító, vizuális nevelés műveltségi terület napközis nevelő
10 Csernik-Schäffer Hajnalka német nemzetiségi tanító 1. a osztály
11 Csorba Éva matematika-fizika szakos középisk. tanár matematika-fizika
12 Daunerné Gátas Mariann történelem-német nyelv és irodalom szakos ált. iskolai tanár történelem-német nyelv, hon- és népismeret
13 Eichinger Tibor jazz gitár előadóművész és tanár gitár
14 Farkas Mónika magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár magyar nyelv és irodalom
15 Füredi Éva tanító napközis nevelő
16 Greinerné Gábeli Erzsébet német nemzetiségi tanító 2. a osztály
17 Harmati Elek tuba-szolfézs-énektanár, fúvószenekari karnagy mélyréz fúvósok, ütős hangszerek
18 Harnischné Paur Adrien tanító, ének-zene szakkollégium 2. b osztály 
19 Horváth Hilda német nyelvtanár német nyelv, hon- és népismeret
20 Hőnisné Csathó Angelika szociálpedagógus pedagógiai asszisztens
21 Judt Gabriella német nemzetiségi tanító német nyelv, hon-és népismeret, tanító
22 Juhász Györgyi okleveles fagott művész furulya, fuvola
23 Kállóné Mirk Veronika német nemzetiségi tanító napközis nevelő
24 Kelemen Márta német nemzetiségi tanító német nyelv és hon- és népismeret 
25 Kesztnerné Varjú Andrea matematika-kémia szakos ált. iskolai tanár matematika             ig.h.
26 Kiss Éva ének-zene-szolfézs szakos tanár ének-zene-szolfézs
27 Kocsisné Halák Éva zeneiskolai zongoratanár zongora
28 Koczóhné Járay Erzsébet magyar nyelv és irodalom és történelem szakos középisk.tanár magyar nyelv és irodalom 
29 Kovács Etelka német nemzetiségi tanító 3. b osztály
30 Kovács Éva tanító, technika szakkollégium, számítástechnika szakos tanár  informatika-technika, tanító
31 Kovács Fruzsina rajz tanár kézműves, rajz
32 Dr. Kovács Orsolya kémia szakos ált. isk. tanár, német nyelvtanár kémia, német nyelv
33 Marlok Borbála tanító, testnevelés szakos ált. iskolai tanár, német nyelvtanár német nyelv, hon- és népismeret
34 Milbich Mihályné gyógypedagógus fejlesztő                    igazgató
35 Mirk Ágnes német nemzetiségi tanító 3.a osztály
36 Mravinácné Pogonyi Zsuzsanna tanító, földrajz-rajz szakos tanár földrajz-rajz, természetismeret
37 Mravinác Péter tanító, angol nyelv és irodalom szakos tanár angol nyelv
38 Páva Anett német nemzetiségi tanító 1. c osztály
39 Rácz Balázs okleveles klarinétművész-tanár furulya, klarinét
40 Reményi Andrea matematika-kémia szakos ált. iskolai tanár matematika
41 Réti Pál Csaba történelem-testnevelés szakos tanár testnevelés
42 Sax Norbert harmonikatanár, kamaraművész harmonika
43 Scheller Henrikné tanító 4. b osztály, tánc
44 Scheller Zsolt testnevelés-rekreáció szakos tanár testnevelés
45 Stattner Béláné tanító, biológia szakos tanár napközis nevelő
46 Szabó Dániel mérnök tanár, rendszergazda technika
47 Szabóné Székely Zita német nemzetiségi tanító 4. a osztály
48 Szekeres András történelem-német nyelv és irodalom szakos tanár német nyelv, hon- és népismeret
49 Szontágh Viktor történelem szakos középiskolai tanár történelem, erkölcstan
50 Tallérné Majtényi Krisztina tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségi terület 1. b osztály
51 Teravágimov Dóra iskolapszichológus iskolapszichológus
52 Tóth Kamilla előadóművész zongora